• Odbiór zaświadczeń o wyniku egzaminu

• Informujemy, że zaświadczenie o wyniku egzaminu można będzie odebrać w sekretariacie szkoły w czwartek 6 lipca od godziny 8.30. Potrzebne kopie również będzie można wykonać w sekretariacie. Przypominamy, że uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty należy dokonać do 10 lipca.

• Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• 23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Uczniom zostały wręczone zasłużone nagrody i stypendia, a ich Rodzicom - Listy Gratulacyjne. Równocześnie pożegnaliśmy klasy ósme, które z tej okazji przygotowały program artystyczny stanowiący podsumowanie lat szolnych. Absolwentom życzymy sukcesów w dalszej edukacji, a wszystkim Uczniom i Nauczycielom udanych wakacji.