Strona główna
Podsumowanie powiatowe programu Trzymaj Formę
3 czerwca w Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Brzozowie odbyło się podsumowanie programu Trzymaj Formę. Jest to program realizowany w klasach siódmych, propagujący zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.
Podsumowaniem tej akcji był konkurs plastyczny. Nasza uczennica Rita Śnieżek odebrała nagrodę za udział. Dziękuję za zaangażowanie oraz udział w konkursie.
Podsumowanie programów oświatowo- zdrowotnych w Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Brzozowie
29.05.2026 r. z okazji Dnia Bez Papierosa w Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Brzozowie odbyło się podsumowanie programów oświatowo- zdrowotnych realizowanych w szkołach podstawowych na terenie powiatu brzozowskiego.
W naszej szkole realizowano program w grupie przedszkolnej 0a- „Czyste powietrze wokół nas”, gdzie dzieci dowiedziały się o szkodliwości rożnego rodzaju dymów w środowisku oraz zagrożeń
z nimi związanych.
Finał Konkursu Biblijnego „Głosić Ewangelię na wzór św. Pawła”
Do Konkursu Biblijnego organizowanego w Archidiecezji Przemyskiej w roku szkolnym 2025/2026 przystąpiły 203 szkoły podstawowe, a uczniów przygotowywało 205 katechetów. Konkurs został przeprowadzony pod hasłem „Głosić Ewangelię na wzór św. Pawła”, a jego przedmiotem była znajomość wybranych fragmentów Dziejów Apostolskich. Etap dekanalny odbył się 5 marca 2026 roku. Wzięło w nim udział ponad 530 uczniów reprezentujących 203 szkoły.
Finał XXVI Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach
XXVI Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach, w tym roku poświęcona była osobie Świętego Brata Alberta Chmielowskiego - gorącego patrioty, powstańca 1863 r., utalentowanego artysty malarza oraz heroicznego sługi i ojca ubogich. Organizatorami Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach był Michalicki Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym oraz Wydział Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu.
Obchody Tygodnia Miłosierdzia w Szkolnym Kole Caritas „Miłosierni to my!”
Głównym celem tegorocznego Tygodnia Miłosierdzia było uwrażliwienie społeczności szkolnej na potrzeby osób chorych, samotnych, a także praktyczna realizacja uczynków miłosierdzia.
Zrealizowane działania:
Niedziela Miłosierdzia
Działanie: Wolontariusze brali udział w oprawie wszystkich Mszy św. w parafii;
Warsztaty kulinarne „Regionalne Jadło”
28 05.2026 r. w Klubie Seniora w Bliznem odbyły się warsztaty kulinarne „Regionalne Jadło” z udziałem uczniów z klasy 6b. Warsztaty te są jednym z elementów programu profilaktycznego „ Od Juniora do Seniora- czyli Międzypokoleniowa Integracja”.
Podczas tego spotkania uczniowie pod czujnym okiem Pań i Panów z Klubu Seniora pomagali przygotowywać jedną z naszych regionalnych potraw- proziaki. Młodzież dowiedziała z jakich produktów wytwarza się proziaki; pomagała również przy wałkowaniu i wykrawaniu ciasta.
Godziny dzwonków
Piątek 26.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych
